Вести - категорије

Амбасада Републике Турске je доставила Министарству просвете, науке и технолошког развоја понуду стипендија за основне студије Владе Републике Турске, у оквиру програма „Турске стипендије“ за школску 2017/2018. годину.

опширније

Амбасада Народне Републике Кине у Београду доставила је Министарству просвете, науке и технолошког развоја информацију о понуди стипендија за академску 2017/2018. годину.

опширније

Министарство образовања, науке и спорта Републике Словеније доставило је Министарству просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије конкурс за доделу стипендија у трајању од 3 до 10 месеци, за академску 2017/2018. годину, за студенте држављане Републике Србије .

опширније

Влада Републике Индонезије расписала је конкурс за доделу стипендија KBN 2017 за основне и мастер студије које могу користити држављани Републике Србије.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Аустријска академија наука (OeAW) објавила је позив у оквиру програма Joint Excellence in Science and Humanities (JESH).

опширније

Француско-српска привредна комора и ове године традиционално промовише одрживи развој у установама високог образовања у Републици Србији и организује Студентску награду 2017. Три најбоља рада на тему „ОДРЖИВИ РАЗВОЈ У ДОБА ДИГИТАЛИЗАЦИЈЕ“ биће награђена новчаним наградама од 1000, 800 и 600 евра

опширније

Министарство образовања и науке Русије и Росотрудничество објављују конкурс за пријем држављана Републике Србије и сународника који стално живе у Србији, на школовање о трошку федералног буџета (квота) у образовним институцијама за високо образовање у Руској Федерацији