Вести - категорије

Програм је предвиђен за студенте инжењерских, високотехнолошких и других научних области

опширније

Стипендије за мастер студије и истраживање на нивоу докторских студија на универзитетима у Америци

опширније

Археологија, историја и литература древне Грчке

опширније

Министарство просвете, науке и технолошког развоја у оквиру Јавног позива за учешће у средствима Министарства просвете, науке и технолошког развоја у 2020. години стипендира студенте докторских академских студија и укључује их у рад акредитованих научноистраживачких организација.

опширније

Отворен позив Владе Румуније за доделу стипендија за академску 2020/21. годину.

опширније

У уторак, 24. децембра, у Универзитетској галерији представљена је књига „Тајне Павлове улице” Драгана Јаковљевића, књижевника, новинара и професора Филозофског факултета Универзитета „Етвеш Лоранд” у Будимпешти.

опширније

Министарство омладине и спорта са задовољством саопштава да је 23. децембра 2019. године расписан Конкурс за стипендирање до 950 најбољих студената завршне године основних академских студија и до 460 студената завршне године мастер академских студија са високошколских установа чији је оснивач Република Србија, за школску 2019/20. годину.