Вести - категорије

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

У току је конкурс за ПОСТДОКТОРСКЕ СТИПЕНДИЈЕ ЗА ИСТРАЖИВАЊЕ у Великој Британији - MSCA Cofund

опширније

Расписан конкурс за пријаву за предавача на курсевима енглеског и немачког језика у оквиру програма Пракса за младе филологе

опширније

Универзитетски Центар за развој каријере и саветовање студената са задовољством позива студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу да 15. октобра 2015. године посете седми по реду Сајам стипендија.

опширније

Програм стипендија немачке привреде др Зоран Ђинђић и ове године студентима и дипломцима пружа прилику за обављање праксе у предузећима у Немачкој. Кандидати заинтересовани за овај програм своје пријаве могу поднети до 15. новембра 2015. године.

опширније

Такмичење за доделу награда Светске организације за интелектуалну својину (WIPO) се организује са циљем промовисања значаја заштите интелектуалне својине за развој савремене економије и друштва, и реализације Програма обележавања 95 година заштите интелектуалне својине у Србији. Такмичење организује Министарство просвете, науке и технолошког развоја, у сарадњи са Заводом за интелектуалну својину под покровитељством Владе Републике Србије и Светске организације за интелектуалну својину.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ