Вести - категорије

Прва група студената Универзитета у Крагујевцу 01. јула 2015. започела Студентску летњу стручну праксу на Институту за јавно здравље Крагујевац.

опширније

Студенти Универзитета у Крагујевцу од 01. јула 2015. на студентској летњој стручној пракси у установама чији је оснивач Град Крагујевац.

опширније

У оквиру EUROWEB+ пројекта (Еразмус Мундус акција 2 – мреже размене) расписан други позив за стипендије за студенте

ЕРАСМУС ПЛУС – КЉУЧНА АКТИВНОСТ 1
Пројекти за мобилност студената и наставног и ненаставног особља

опширније

Рок за пријаву за Студентску летњу стручну праксу продужен је до 25. јуна 2015. године до 14 часова

опширније

Први конкурсни рок: 24. јун - 18. јул 2015.

опширније

У организацији Центра за промоцију науке и Канцеларије за међународне пројекте Универзитета у Крагујевцу 19. јуна 2015. год. у 11 ч у сали Сената Ректората Универзитета у Крагујевцу биће одржана радионица на тему "Марија Склодовска Кири - Индивидуалне стипендије"

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу