Вести - категорије

ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКТИВНОСТ 1: Пројекти за индивидуалну мобилност у сврху учења и стицања нових вештина финансирани из средстава ЕУ (КА103 пројекти у области високог образовања у којима учествују програмске земље)

опширније

Стипендије су доступне у оквиру пројекта Моделирање неуспеха у композитним материјалима коришћењем симулационог софтвера нове генерације. Пријаве су отворене до 12. јануара 2020. године.

опширније

Отворен позив за пријаве у оквиру Хунгарикум програма стипендија за академску 2020/21. годину. Рок за пријаву: 15. јануар 2020. године.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

Универзитетска библиотека у Крагујевцу и ове године студентима и дипломцима Универзитета у Крагујевцу даје могућност да обаве студентску праксу у трајању од месец дана. Пријаве је могуће поднети до 15. јануара 2020. године

опширније

Доступно је више од 100 Еразмус Мундус заједничких мастер програма за академску 2020/2021. годину. Пријаве је за већину ових програма могуће поднети у периоду од октобра до јануара наредне године.

ЕРАСМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ