Вести - категорије

UPF програм стипендија Универзитета Помпеу Фабра у Барселони у сарадњи са Marie Curie COFUND програмом, омогућава 24 стипендије инетрнационалним истраживачима и пружа прилику за развој каријере кандидатима постдокторских студија свих националности.

опширније

Драги студенти, Уколико сте заинтересовани за стицање практичног искуства током лета, пријавите се за Студентску летњу праксу до петка, 21.јуна 2013. године.

опширније

Конкурс за студенте "Путујемо у Европу" намењен је најбољим студентима завршних година основних и мастер студија и апсолвентима факултета универзитета у Србији.

опширније

Позив за студенте за учешће на бесплатној школи програмирања

опширније

Хемофарм фондација објављује конкурс за нај–студенте основних, мастер, специјалистичких и докторских студија природних наука (биолошке науке, физика, геолошке науке, хемија, биохемија и молекуларна биологија, математика, заштита животне средине (екологија), медицина, стоматологија, фармација)

опширније

У сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Града Крагујевца реализоваће се програм Студентске летње праксе. Студенти завршних година основних академских, интегрисаних академских студија и мастер академских студија ће имати прилику да овог лета стекну своја прва практична искуства.

опширније

OSCE(Organization for Security and Co-operation in Europe) Aкадемија у Бишкеку тражи неколико Teaching and Research стипендиста за свој МА на Economic Governance and Development програму, потребне за следеће курсеве:

опширније

The European Institutes for Advanced Study (EURIAS), програм мобилности интернационалних истраживача, нуди 39 (20 јуниор и 19 сениор) интернационалних програма стипендија у области друштвено-хуманистичких наука.