Вести - категорије

Департман за бизнис на Универзитету Карла III у Мадриду нуди 15 међународних стипендија за мастер и докторске студије у облисти менаџмента и квантитативних метода било у финансијама или у управљању. Стипендија у износу од око 14.000 евра (без пореза) за две године, може да се продужи до три године највише. Рок за пријаву је 22. април 2013.

Стипендије се додељују на период и до 36 месеци

опширније

Шпански национални центар за истраживање канцера (CNIO) објављује до 7 могућности летње обуке за студенте основних студија било које националности. Учесници треба да буду на завршним годинама студија (последње две године) у области природних наука или сродних области (нпр. биологија, биомедицина, биохемија, фармакологија и биоинформатика). Програм ће трајати од 24. јуна до 16. августа (8 недеља). Током боравка студената на летњој обуци CNIO ће покрити трошкове пута и оброка. Акпликације се врше онлајн.

опширније

BREMEN TRAC нуди двогодишњи програм стипендирања на Универзитету у Бремену за постдокторанте.

опширније

Катедра за стоматологију Архус Универзитета у сарадњи са NAMABIO/EU COST MP1005 и Институтом „Nordic Institute on Dental Materials“ у Ослу, Норвешка омогућава стипендирање кандидата за докторске студије.

опширније

Драги студенти Универзитета у Крагујевцу, ако размишљате о мобилности и усавршавању у иностранству и желите да усавршите своје знање енглеског језика, пријавите се за курс у ЦзРК-у.

опширније

Универзитет Политехнике из Барија позива истраживаче Универзитета у Крагујевцу да се пријаве за постдокторску позицију на Универзитету Политехнике а на тему "Fluid-structure interaction of cardiovascular prostheses and study of the induced effects on blood particles".

опширније

Конкурс за предавача на курсевима за енглески и немачки језик у Центру за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу