Конкурс за пријаву на бесплатан курс енглеског језика у организацији ЦзРК-а

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитетa у Крагујевцу позива студенте Универзитета у Крагуејевцу на бесплатан курс енглеског језика

Драги студенти Универзитета у Крагујевцу, ако размишљате о мобилности и усавршавању у иностранству или желите да унапредите своје језичке вештине у циљу запошљавања,  пријавите се за курс енглеског језика у организацији ЦзРК-а.

У току академске 2016/17. године реализоваће се курс енглеског језика на нивоу Б1.

На курс енглеског језика могу се пријавити:

• Студенти завршних година основних и интегрисаних академских студија, као и студенти завршних година струковних студија факултета Универзитета у Крагујевцу
  • Студенти завршних година мастер академских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу
  • Студенти прве године докторских академских студија на факултетима Универзитета у Крагујевцу

За пријаву је потребно доставити:

• Пријавни формулар (можете преузети овде)
  • Потврда са факултета о тренутном статусу (у којој се види просечна оцена остварена током студија)

Рок за пријаву: 15. децембар 2016. године до 16:00 часова

Пријаву можете послати путем имејла, на адресу: razvojkarijere@kg.ac.rs (у поље предмет мејла уписати Пријава за курс енглеског језика), или донети лично у просторије Центра (други спрат зграде Ректората, између Правног и Економског факултета)

Кандидати заинтересовани за курс енглеског језика – ниво Б1- полагаће улазни тест, како би се осигурало да сви полазници имају исти ниво знања.

Кандидати ће бити обавештени путем мејла и телефона о термину одржавања теста.

Напомена: Курс је бесплатан. Број места је ограничен.

Настава ће се одвијати у просторијама Ректората Универзитета у Крагујевцу, 2 пута недељно у трајању од 3 месеца.

На крају курса учесници ће полагати завршни тест и добити сертификат о учешћу на курсу и стеченом нивоу знања енглеског језика.

За додатна питања можете нас контактирати путем телефона (034) 300 425 или путем имејла razvojkarijere@kg.ac.rs.