Студентска летња стручна пракса Универзитета у Крагујевцу и Института за јавно здравље Крагујевац 2019.

Конкурс за Студентску летњу стручну праксу 2019.

У сарадњи Универзитета у Крагујевцу и Института за јавно здравље Крагујевац реализоваће се програм Студентске летње стручне праксе у центрима Института за јавно здравље Крагујевац. На конкурс се могу пријавити студенти завршних година основних академских, интегрисаних академских и мастер академских студија.

Пракса ће се реализовати у два циклуса:

1. 01-31. јул 2019. године
  2. 01-31. август 2019. године

Према исказаним потребама Института за јавно здравље Крагујевац,на конкурс за студентску летњу стручну праксу се могу пријавити студенти Економског факултета, Правног факултета, Факултета медицинских наука и Природно-математичког факултета Универзитета у Крагујевцу.

Потребна документа за пријаву:

1. Пријавни формулар (можете преузети овде)
  2. CV на српском језику
  3. Мотивационо писмо
  4. Потврда са факултета да је студент/студенткиња уписан/а  у завршну годину студија основних академских,  интегрисаних академских студија  или  мастер  академских студија. У потврди мора бити наведена просечна оцена остварена у току студија, досадашње трајање студија, као и број пренетих испита.

Доступна места за обављање праксе у центрима/службама Института за јавно здравље Крагујевац можете видети ОВДЕ.

Кандидати који испуњавају наведене услове могу послати документацију до 26. јуна 2019. године  до 12 часова на: razvojkarijere@kg.ac.rs (са напоменом: пријава за СЛСП 2019_Институт),  или је донети лично у Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу - Јована Цвијића бб, зграда Ректората (између Правног и Економског факултета), 2. спрат, радним данима од 08 до 16 часова.

НАПОМЕНЕ:

• Кандидати у пријави могу навести највише 2 позиције, односно службе/центре, уз обавезну напомену месеца у ком желе да обаве праксу (јул или август 2019.)
  • Кандидати ће бити обавештени о резултатима конкурса путем електронске поште.
  • Сви одабрани кандидати ће по успешном завршетку стручне праксе добити одговарајућу потврду.
  • Сви учесници стручне праксе су у обавези да по завршетку праксе доставе извештај о обављеној стручној пракси (по обрасцу који доставља Центар за развој каријере).
  • Учесници конкурса који су Ромске националности или студенти са инвалидитетом о томе достављају одговарајуће потврде.

Уколико имате питања или недоумица, можете нас контактирати путем е-поште, телефона или лично у просторијама Центра:

Центар за развој каријере и саветовање студената
Универзитета у Крагујевцу
Јована Цвијића бб.