Вести - категорије

опширније

Универзитет у Крагујевцу је расписао Конкурс за доделу стипендија за постдокторско усавршавање које би се реализовало у школској 2021/2022. години

опширније

Програм PASIFIC суфинансира Европска комисија у оквиру програма Хоризонт 2020 MSCA COFUND. Истраживачи из целог света и свих истраживачких дисциплина позвани су да се пријаве за атрактивне двогодишње стипендије на једном од 70 института Пољске академије наука до 30. јуна 2021. године.

ЕРАЗМУС+ КЉУЧНА АКЦИЈА 1 – КРЕДИТНА МОБИЛНОСТ

опширније

У оквиру програма Марија Склодовска Кири, одобрен је пројекат Drug-coated balloon simulation and optimization system for the improved treatment of peripheral artery disease (DECODE) на коме је Универзитет у Крагујевцу једна од партнерских институција.

опширније

Управни одбор Фондације за стипендирање студената Универзитета у Крагујевцу упућује позив за подношење пријава за доделу стипендије из „Фонда за стипендирање студената професионалних или полупрофесионалних спортиста са територије града Крагујевца“ у 2021. години

опширније

Информације за студенте докторских студија, постдокторанде и предаваче запослене на Универзитету