Вести - категорије

Немачка служба за академску размену расписала је конкурс за стипендије за краће истраживачке боравке у Немачкој који ће почети са реализацијом у периоду од јуна до новембра 2021. године.

опширније

Стипендије су намењене мастер дипломцима за даље усавршавање у области заштите животне средине.

опширније

Алпс-Адриатик конкурс је отворен за будуће мастер студенте који желе да започну своје студије у летњем семестру 2021. године у Аустрији.

опширније

Привредна комора Србије расписала је конкурс за годишњу награду за најбоље докторске дисертације у школској 2018/2019. години.

опширније

Министарство за европске интеграције Владе Републике Србије расписало је наградни конкурс за избор три најбоља студентска рада о ЕУ и европској интеграцији Србије.

опширније

За студенте завршних година основних академских, интегрисаних академских и мастер академских студија са факултета у саставу Универзитета у Крагујевцу

опширније

Амбасада Сједињених Америчких Држава у Београду расписала је конкурс за стипендију Хјуберт Хамфри програма за 2021/22. академску годину за држављане Србије.