опширније

Универзитет у Крагујевцу вас позива да помогнете у разоткривању ефеката и фактора који утичу на то како пандемија вируса корона делује на физичко и ментално стање становништва.

опширније

Полазећи од потребе да се унапреди научна и технолошка сарадња уз поштовање заједничких и уважавање националних интереса, расписан је конкурс за суфинансирање научно-технолошке сарадње између Републике Србије и Мађарске за период 2021 – 2022. године.

опширније

Стипендије су намењене мастер дипломцима за даље усавршавање у области заштите животне средине.

опширније

Алпс-Адриатик конкурс је отворен за будуће мастер студенте који желе да започну своје студије у летњем семестру 2021. године у Аустрији.

опширније

Привредна комора Србије расписала је конкурс за годишњу награду за најбоље докторске дисертације у школској 2018/2019. години.

опширније

Министарство за европске интеграције Владе Републике Србије расписало је наградни конкурс за избор три најбоља студентска рада о ЕУ и европској интеграцији Србије.