Вести

Привредна комора Србије расписала је конкурс за годишњу награду за најбоље докторске дисертације у школској 2018/2019. години.

опширније

Министарство за европске интеграције Владе Републике Србије расписало је наградни конкурс за избор три најбоља студентска рада о ЕУ и европској интеграцији Србије.

опширније

У Чачку је 16. јуна отворен нови простор Научнотехнолошког парка који се налази у обновљеном погону некадашње фабрике Цер.

опширније

Одлуком о избору пројеката на основу Јавног позива за избор мастер студијских програма – Мастер 4.0 Креативне индустрије, Министарство просвете, науке и технолошког развоја изабрало је предлог мастер студијског програма Универзитета у Крагујевцу „Развој компјутерских игара”.

опширније

Председница Владе Републике Србије госпођа Ана Брнабић, министар просвете, науке и технолошког развоја господин Младен Шарчевић и директор иницијативе „Дигитална Србија” господин Небојша Ђурђевић, посетили су Ректорат Универзитета у Крагујевцу и присуствовали промоцији програма Мастер 4.0.